ZDERZENIE VOLKSWAGENA Z FORDEM
Nowomiejscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Wawrowicach. Kobieta kierująca volkswagenem golfem nie dostosowała prędkości do warunków ruchu w wyniku czego na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka fordem. Samochodami podróżowało łącznie 6 osób. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Do zdarzenia doszło w sobotę rano. Po godzinie 6.00 oficer dyżurny nowomiejskiej komendy policji otrzymał informację, że w Wawrowicach doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili wstępnie, że kobieta kierująca vw golfem nie dostosowała prędkości jazdy do warunków ruchu w wyniku czego na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z kierującą fordem fiesta.
Samochodami podróżowało łącznie 6 kobiet. Wszystkie trafiły do szpitali. Policjanci w prowadzonym postępowaniu będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
Może to Ci się spodoba
ZAGROZIŁ MŁOTKIEM, A NASTĘPNIE UKRADŁ 14-LATKOWI PRZENOŚNY GŁOŚNIK. TRAFIŁ DO POLICYJNEJ IZBY DZIECKA
Do Policyjnej Izby Dziecka trafił 16-latek, który na placu zabaw zagroził młodszemu chłopcu młotkiem i ukradł mu przenośny głośnik. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Sprawa
ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW
Do policyjnego aresztu trafił 34-latek, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Woreczek z marihuaną i 2 nabite tą substancją lufki policjanci prewencji znaleźli w jego odzieży.
POLICJANCI ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ PODEJRZEWANEGO O USIŁOWANIE ZABÓJSTWA
Policjanci z Komisariatu Policji w Biskupcu zatrzymali w pościgu 36-latka podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa swojej konkubiny. Mężczyzna miał zranić kobietę nożem, a następnie uciec z miejsca zdarzenia. Sprawę nadzoruje Prokuratura
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!