POŻEGNANIE I ZASTĘPCY KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W OLSZTYNIE
Insp. Andrzej Zielonka I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie odszedł na emeryturę. Po 26 latach służby w policyjnym mundurze komendant uroczyście pożegnał się z policjantami.
Insp. Andrzej Zielonka pożegnał się z mundurem i po wieloletniej służbie przeszedł na emeryturę. Uroczystość zdania obowiązków służbowych odbyła się w obecności insp. Tomasza Klimka Komendanta Wojewódzkiego Policji. Pan Komendant podziękował swojemu zastępcy za profesjonalizm i dobrą służbę. Podczas uroczystości nie zabrakło również życzeń spokoju i radości na emeryturze.
Insp. Andrzej Zielonka pożegnał się ze swoimi współpracownikami. Podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć. Szczególne podziękowania skierował do osób, z którymi miał kontakt na co dzień. W swoich słowach podkreślił znaczenie szacunku wobec siebie nawzajem, a zwłaszcza młodej kadry wobec starszych kolegów. Zaznaczył, że los bywa przekorny – raz się jest podwładnym, raz przełożonym, a ludzie nie dzielą się na mniej lub bardziej ważnych. Docenił pracę wszystkich.
Insp. Andrzej Zielonka od początku służby związany był z pionem kryminalnym. W 2004 roku został powołany na stanowisko I zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. W 2007 roku został naczelnikiem wydziału w Elblągu Zarządu w Olsztynie CBŚ KGP, a po roku Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, a następnie I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.
Może to Ci się spodoba
WAKACJE Z POLICJANTAMI W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA
W związku ze zbliżającymi się wakacjami kino Helios w Olsztynie zorganizowało dwa seanse filmowe w ramach projektu „Akademia Bezpieczeństwa”. Przed projekcją każdego filmu przedstawiciele olsztyńskiego Wydziału Prewencji i Wojewódzkiej Stacji
MASZ PRAWO DO SKUTECZNEJ OCHRONY
Masz prawo do skutecznej ochrony przyrody, pod taką nazwą odbyła się konferencja z inicjatywy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie. Przedsięwzięcie to było skierowane i dedykowane policjantom z garnizonu warmińsko-mazurskiego.
POLICJANCI POSZUKUJĄ 19-LETNIEGO MARCINA MAJEK
Lidzbarscy policjanci poszukują19-letniego Marcina Majek, który 17 marca 2017 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego 17 marca br. około godziny
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!